Laisse aller, c'est une valse

Obrazok
V rytmu valčíku

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.7 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1971 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 77%

Žánr: Komedie, Akční, Krimi,


OBSAH

Podvodník Serge byl tři roky ve vězení za krádež šperků, po propuštění je unesen konkurenčním Varésovým gangem, který jej nutí, aby prozradil, kde jsou šperky ukryté. Na pomoc mu přijde přítel Michel, Serge se ale nakonec spojí s manželkou Carlou a spolu začnou prchat. Zabijáci jsou jim ovšem v patách...
Režisér Georges Lautner točil převážně kriminální filmy, nevyhýbal se ale ani komediálnímu žánru. Film V RYTMU VALČÍKU splňuje atributy kriminálního thrilleru (i když s některými humornými prvky, zvláště v dialozích), náleží do nejlepšího Lautnerova období a řadíme jej do okruhu tzv. francouzské drsné školy. Z herců vyniká především kreace Bernarda Bliera, zatímco ústřední pár Yanne-Darc podal pouze standardní výkon (s Mireille Darc spolupracoval Lautner v té době častěji). Kritici dospěli k závěru, že V RYTMU VALČÍKU nepatří k nejlepším Lautnerovým dílům, navíc z něj vystupuje výrazněji osobitost Bertranda Bliera, který byl spoluautorem scénáře. Francouzská premiéra proběhla 7. dubna 1971.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.