Caïd, Le

Obrazok
Boss, The

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1960 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Bernard Borderie,


OBSAH

V ropné rafinérii dochází ke krvavému přepadení a jeden z gangsterů, Toni, prchá s dvaceti milióny franků do Paříže. Ve vlaku se setkává s významným filozofem, profesorem Mignonnetem, který pod hrozbou smrti přijímá Toniho návrh, aby ve svém kufru ukryl peníze a následující den je předal v hotelu. Mignonnet je na cestě do Arles na konferenci a se svou novou situací se těžko vyrovnává, navíc se objevuje mladá kráska, která se vydává za jeho neteř, ve skutečnosti je to ale členka konkurenčního gangu, který se chce zmocnit ukradených peněz.
Film Le caïd (Šéf) vznikl v režii proslulého tvůrce dobrodružných filmů Bernarda Borderie a jeho úspěch v kinech zajistil především populární komik Fernandel v hlavní roli profesora Mignonneta. Po jeho boku stanula řada dalších známých tváří včetně Barbary Laage v úloze záhadné dívky Rity vydávájící se za profesorovu neteř. Natáčení probíhalo ve filmových studiích Boulogne-Billancourt, ale také v exteriérech v Paříži a ve městě Arles na Azurovém pobřeží, kde se odehrávaly scény vědeckého kongresu. Natáčení probíhalo v květnu a červnu 1960, premiéra se konala 16. listopadu 1960. Ve francouzských kinech vidělo film bezmála dva a půl miliónu diváků, v celoročním srovnání za rok 1960 mu připadla dvacátá pozice v komerční úspěšnosti.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.