Brune que voilà, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1960 
Trvání: 80 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Robert Lamoureux,

Hudba: Henri Bourtayre,


OBSAH

Germain je úspěšný mladý muž, který vlastní garáže a obchoduje s ojetými auty. Především má ale slabost pro ženy, udržuje současně poměr se čtyřmi brunetkami, všechny jsou vdané a Germain musí pro zachování všech svých vztahů vynaložit značné úsilí a vynalézavost. Jednoho dne Germainovi zavolá manžel jedné z jeho milenek a pod výhružkami jej žádá, aby s ní okamžitě ukončil poměr. Germain ovšem netuší, které z nich se to týká.
Robert Lamoureux se prosadil jako herec, ale více se věnoval divadlu, pro které napsal i tuto komedii. Poprvé byla uvedena v roce 1958 v Théâtre Variétés v Bruselu. Lamoureux se po svých zkušenostech u filmu pak rozhodl tuto hru zfilmovat. Podle vlastního scénáře se tak pustil do filmové režie (v roce 1960 realizoval ještě jeden film, k režii se pak vrátil znovu až v 70. letech). Úspěch filmu byl založen především na participaci krásných žen, z nichž některé na svůj životní úspěch teprve čekaly (například Michèle Mercier). Divácký úspěch byl zajištěn, ale odborná kritika na Lamoureuxovy režijní pokusy pohlížela skepticky. Film měl premiéru 1. června 1960.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.