Filth and the Fury, The

Obrazok
Sex Pistols: Děs a běs

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8.3 out of 10 based on 586 ratings Země: Velká Británie  / USA  2000 
Trvání: 108 min
Hodnocení: 83%

Žánr: Hudební, Dokumentární,

Režírujú: Julien Temple,


OBSAH

Film Juliena Templa je intímny a šokujúci hraný dokument, ktorý bez bázne portrétuje pravdepodobne najvplyvnejšiu a určite najkontroverznejšiu rockovú kapelu všetkých čias. Dokumentuje príbeh Sex Pistols od ich vzostupu zo zapadlých londýnskych uličiek, plných odpadkov, cez ich ukrižovanie britskou bulvárnou tlačou, uznanie státisícov nadšených fanúšikov až po konečný rozpad na turné v Amerike. Film rúca mýty a ponúka autentické výpovede členov skupiny, ktorí po prvý krát vyšli z tieňa svojho egomaniakálneho managera Malcolma McLarena.

Sex Pistols existovali jen 26 měsíců, podepsali smlouvy se třemi různými nahrávacími společnostmi a nahráli jen jedno album – přesto však dokázali navždy změnit tvář populární hudby.
Tento film je neuctivý, podrobný a šokující. Je dokumentem o vzestupu kapely a o tom, co následovalo. Objasňuje zároveň řadu mýtů, které působení skupiny provázely. Film obsahuje dosud nezveřejněné pasáže z více, než dvacetihodinového soukromého archivu kapely, včetně vystoupení, zkoušek a nahrávání, které Temple šikovně propojuje se současnými rozhovory se čtyřmi původními členy skupiny.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.