Texican, The

Obrazok
Texican

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.2 out of 10 based on 13 ratings Země: USA  / Španělsko  1966 
Trvání: 85 min
Hodnocení: 62%

Žánr: Western, Dobrodružný,

Režírujú: Lesley Selander,


OBSAH

Jess Carlin se vrací domů do Texasu, aby pomstil smrt svého bratra. Domnívá se, že jej zavraždil dlouholetý nepřítel Starr.

Western Texican je jedním z posledních filmů Audie Murphyho a vypráví o tom, kterak bývalý muž zákona donutil zkorumpovaného zločince, aby se vzdal moci nad městem. Jesse Carlina (Audie Murphy) severně od hranice hledají, proto pobývá v bezpečí Mexika. Později se ovšem dovídá, že jeho bratr zahynul v přestřelce s jiným mužem. Jelikož ví, že jeho bratr nikdy nenosil zbraň, odjíždí na sever do Texasu, aby bratrova vraha našel. Domnívá se, že jej zavraždil Luke Starr (Broderick Crawford), tedy stejný člověk, který na něj kdysi nastražil falešné obvinění a donutil jej odjet města. Po potyčce s lovci hlav přijíždí do Rimrocku, města, které má pod kontrolou Starr. Právě toho muže Jess hledá, nemá proti němu ovšem žádný důkaz – to však jen do chvíle, kdy dostává věc, která se našla u těla jeho bratra. Vše se ještě více zkomplikuje, když se do Jesse zamiluje žena, s kterou se chce Luke oženit (Diana Lorys).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.