Cameriera bella presenza offresi...

Obrazok
Housemaid

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Itálie  1951 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Giorgio Pastina,


OBSAH

Služka Maria není již nejmladší a střídá často zaměstnavatele. V novinových inzerátech nabízí své služby jako „dobře vypadající komorná“. Napřed je to právník se záletnou manželkou, pak herec s naopak žárlivou ženou, následuje štace u obchodníka upoutaného na lůžko a nakonec u profesora matematiky. Tady se Maria zúčastní okultní seance a zdánlivé dědictví po strýci jejího dlouholetého snoubence, řidiče Filiberta, jí umožní se konečně provdat. Ukáže se ale, že dědictví bylo falešnou chimérou a Maria i s manželem se pokorně vracejí ke své profesi komorné a řidiče…

Úspěšná komedie Představuje se krásná komorná (Cameriera bella presenza offresi) vznikla cíleně jako exhibice předválečné hvězdy Elsy Merlini, která se k filmování vrátila po dlouhé přestávce (herectví se dočasně vzdala v roce 1943 po tragické smrti svého přítele, herce Renata Cialentiho). Vznik filmu iniciovala sourozenecká trojice populárních divadelníků Eduarda, Tittiny a Peppina de Filippo, pod scénářem je podepsáno několik slavných tvůrců včetně Federica Felliniho. Kromě Elsy Merlini a zmíněné rodiny de Filippo se ve filmu objevila řada dalších slavných tváří, například Vittorio de Sica, Isa Miranda, Alberto Sordi nebo Giulietta Masina. V Itálii měl film premiéru 3. listopadu 1951, a i když nepronikl mezi desítku nejúspěšnějších titulů, patřil k velkým komerčním úspěchům té doby. V roce 2005 vyšel v Itálii na DVD.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.