Voyage à Biarritz, Le

Obrazok
Trip to Biarritz, The

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1963 
Trvání: 94 min
Hodnocení: 0%

Režírujú: Gilles Grangier,

Hudba: Georges Van Parys,


OBSAH

Guillaume Dodut pracuje jako přednosta stanice a léta sní o dovolené v Biarritz. Tu si ale nemůže dovolit, protože svému synovi platí studia v Anglii. Když syn Charles dostuduje a dosáhne titulu inženýra, Guillaume může konečně realizovat svůj sen o cestě do Biarritz. Ještě předtím ale náhodou v soutěži vyhraje výlet do Londýna a těší se, že se tam sejde se synem. Charles se ale setkání brání, protože díky svému titulu pronikl do lepší společnosti a za svého otce železničáře se stydí.
Komedie Cesta do Biarritz (Le voyage à Biarritz, 1963) byla postavena především na výkonu populárního komika Fernandela, zdatně mu sekundovali ale i další známí herci, například předválečná hvězda Arletty nebo u nás dobře známý Michel Galabru. Roli syna Charlese měl původně hrát Fernandelův skutečný syn Frank, nakonec ji ale ztvárnil mladý nadějný herec Jacques Chabassol, pro nějž to ovšem bylo poslední vystoupení před kamerou. Natáčení probíhalo během října a listopadu 1962 nejen v pařížských studiích, ale také na jihu Francie, například v Aix-en-Provence nebo na půvabné nádražní stanici v malém městečku Trets. Film měl v kinech premiéru 15. března 1963 a v kinech jej vidělo přes jeden a půl miliónu diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.