Diable par la queue, Le


Non tirate il diavolo per la codaObrazok
Tahat ďábla za ocas
The Devil by the Tail

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.6 out of 10 based on 113 ratings Země: Francie  / Itálie  1969 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 66%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Philippe de Broca,

Hudba: Georges Delerue,


OBSAH

Pro aristokratickou rodinu nastanou zlé časy a je nucena z rodinného zámku udělat hotel. Do hotelu přijíždí seriózně vyhlížející muž, baron Maricorne. Rodina vzápětí zjistí, že je to ve skutečnosti lupič, který právě vykradl banku. Jeho peníze se zdají být pro rodinu řešením jejích finančních starostí...
Zatímco filmy Philippa de Brocy s Belmondem nebo později s dvojicí Girardotová-Noiret patří dnes již ke klasice francouzské veselohry, řada jeho dalších komedií je dnes již zapomenutá. Týká se to také titulu TAHAT ĎÁBLA ZA OCAS, v němž de Broca poprvé spojil své síly s Yvesem Montandem, který svým hereckým výkonem výrazně podpořil celkové vyznění filmu. Důležité postavy si zahrály dále především ženy, mimo jiné tehdejší režisérova životní partnerka Marthe Keller nebo legenda francouzského herectví Madeleine Renaud. Sám režisér se ve filmu mihnul v roli švédského turisty. Film TAHAT ĎÁBLA ZA OCAS se natáčel v okolí zámku Fléchere v jižní Francii.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.