Fils, Le

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Itálie  1973 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Pierre Granier-Deferre,

Hudba: Philippe Sarde,


OBSAH

Gangster Ange se vrací z New Yorku na rodnou Korsiku poté, co se dovídá, že umírá jeho matka. Zatímco otcova pohřbu před pár měsíci se nezúčastnil, na matčin pohřeb chce přijet. Na Korsice se mimo jiné setkává se svou dávnou láskou Marií, která se mezitím provdala za jeho bratra Baptista. Teprve nyní se také dovídá, že smrt jeho otce nebyla náhodnou nehodou, ale že šlo o vraždu. Nakonec se mu podaří otcovy vrahy vypátrat...
Spolupráce režiséra Pierra Granier-Deferra s Yvesem Montandem byla ojedinělá, ale velmi zdařilá. Ojedinělý byl i režisérův původní scénář, protože ve většině ostatních filmů vycházel z literární předlohy jiných autorů. Kritici filmu Syn vyčetli nepřesvědčivost a předvídatelnost dějové linky sledující pátrání po vrazích otce hlavního hrdiny, zatímco v částech o setkání s jeho bývalou láskou a nyní švagrovou podal Yves Montand vrcholný herecký výkon. Ve Francii měl film premiéru 22. února 1973.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.