Complot, Le

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Itálie  / Španělsko  1973 
Trvání: 99 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Akční,

Režírujú: René Gainville,

Hudba: Michel Magne,


OBSAH

Film SPIKNUTÍ se vrací ke skutečným historickým událostem počátkem 60. let, kdy se Francie vzdala svých nároků na další udržování svého koloniálního panství v Alžírsku. Generál de Gaulle tehdy hodlal vyklidit severoafrický prostor, s čímž ovšem nesouhlasila skupina důstojníků, kteří se snažili i násilím a intrikami udržet francouzskou nadvládu v této oblasti. V následném souboji mezi armádou, policií a povstalci se odehrává řada dramatických situací, kde zajímavé herecké výkony podali především Jean Rochefort a Michel Bouquet.
Film natočil režisér René Gainville, který byl zároveň spoluautorem scénáře, jako svůj pátý celovečerní film a vytvořil další z titulů politických thrillerů, které v té době ve Francii měly značnou oblibu. Snímek vzniknul v koprodukci tří zemí, ve Francii byla v premiéře v květnu 1973 uvedena nezkrácená verze ve dvouhodinové délce, zatímco v další produkující zemi, Španělsku, byl film distribuován až o tři roky později v sestříhané verzi o dvacet minut kratší.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.