Symphonie pour un massacre

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Itálie  1963 
Trvání: 115 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Krimi,

Režírujú: Jacques Deray,

Hudba: Michel Magne,


OBSAH

Pětice přátel, Paoli, Clavet, Jabeke, Moreau a Valoti, provozuje hernu, která ale ve skutečnosti kryje jejich nelegální aktivity. Možnost nových výdělků se jim naskytne, když je vyhledá proslulý gangster Repellini z Marseille, který jim nabídne prodej nedostupných léků za dvojnásobnou cenu. Vidina zisku v řádech statisíců dolarů však způsobí rozvrat mezi přáteli a Jabeke, který se potýká s finančními problémy, se dopustí vraždy. Pomsta ostatních však na sebe nenechá dlouho čekat.
Film Symfonie k jednomu masakru (Symphonie pour une massacre) pochází z počátků tvorby významného francouzského režiséra Jacquese Deraye, který v této době již pevně zakotvil mezi tvůrci kriminálního žánru. Jednu z mála filmových rolí zde odehrál neméně významný scénárista a režisér José Giovanni, který se s Derayem podílel také na vzniku scénáře. Z dalšího hereckého obsazení připomeňme slavného Jeana Rocheforta nebo zatím málo známou Michèle Mercier, kterou zanedlouho čekal celoevropský triumf v podobě Angeliky. Film měl ve Francii premiéru v srpnu 1963, následně byl uveden v dalších západoevropských zemích i Spojených státech, v kinech ale nedosáhl úspěchu jiných Derayových filmů.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.