Grand pardon, Le

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Francie  1982 
Trvání: 130 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Alexandre Arcady,

Hudba: Serge Franklin,


OBSAH

Známému židovského gangu šéfuje Raymound Bettoun, kterého se léta marně snaží dopadnout policejní komisař Douché. Jediným Bettounovým vážným soupeřem je šéf konkurenčního gangu Carreras. Bettoun pomůže na svobodu z vězení jednomu vrahovi, o němž ví, že se bude chtít Carrerasovi pomstít. Do příběhu pak vstupuje Carrerasův dosavadní spolupracovník Villars, který se snaží převzít jeho moc. Rozhoří se válka gangů, podněcovaná navíc rasovými předsudky a Bettoun je jediný, kdo ji může zastavit.
Svým druhým filmem odbočil režisér Alexandre Arcady ze své tvůrčí koncepce, v níž se dlouhodobě věnoval tématice rodného Alžíru. Jeho pokus o odlišný žánr a snaha vytvořit kvalitní gangsterku se však minula účinkem, což kriticky poznamenaly již dobové recenze. Kritici vyčetli filmu nepřesvědčivě podané charaktery osob (za zmínku stojí jen výkon Bernarda Giraudeaua v roli padoucha Villarse), přílišnou délku v kontrastu s nevyváženým dějem a v celkovém vyznění nudný snímek. Film však zaznamenal značný ohlas u diváků – v premiérovém nasazení v lednu 1982 předčil podstatně slavnější film ŠPIÓN, NA KTERÉHO NEZAPOMNĚLI, který byl uveden ve stejném týdnu. Celkově film LE GRAND PARDON viděly v kinech více než dva milióny diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.