Anciens de Saint-Loup, Les

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1950 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 0%

Režírujú: Georges Lampin,

Hudba: Georges Van Parys,


OBSAH

Pan Jacquelin provozuje jako ředitel vzdělávací ústav v Saint-Loup. Kdysi elitní škola se nyní potýká s finančními problémy a Jacquelin pozve na dovolenou tři své bývalé studenty, bankéře, kněze a světoběžníka. Tři dávní přátelé vzpomínají na příjemné mládí, které tu strávili, s finanční podporou oblíbenému řediteli ale váhají. Zvláště bankéř Laclaux, do nějž ředitel vkládá největší naděje, zcela zklame, protože sám má problémy. Na místě se nicméně sblíží s ředitelovou neteří Catherine a plánuje opustit manželku. Když je Catherine nalezena zavražděná, vztahy mezi přáteli se vyhrotí.
Francouzský režisér ruského původu Georges Lampin se ve své práci převážně spoléhal na literární předlohy, což je případ i tohoto filmu natočeného podle stejnojmenného románu Pierra Veryho. Lampinovi se podařilo angažovat zajímavé herecké obsazení v čele s Bernardem Blierem v roli bankéře Laclauxe. Pozdější kritici filmu ovšem vyčetli nepravděpodobnou zápletku, která se navíc odehrává v rozmezí několika žánrů, od detektivky přes romantické drama až po nostalgicky laděný vzpomínkový příběh. Film byl natočen v průběhu března a dubna 1950, premiéra proběhla 8. září 1950 a ve francouzských kinech jej viděl více než milión diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.