Enfer des anges, L'

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1941 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,


OBSAH

Mladý Jean se vrací z vězení a přes nepřízeň osudu a ztíženou možnost při hledání práce je odhodlán začít nový život. V zanedbané pařížské čtvrti se setkává s mladou Lucette, která žije bez domova s Lucienem, který po konfliktech s otcem alkoholikem utekl z domova. Lucette a Lucien jsou součástí dětského gangu pod vedením tyranského Maxe, který je nutí k obchodu s drogami. Když se Lucien zaplete do přepadení, Lucette se odvažuje okrást Maxe, aby s pomocí peněz Lucienovi pomohla.
Zatímco francouzské kinematografii v roce 1941 dominovaly nenáročné veselohry nebo dramata mírně odtržená od reality, režisér Christian-Jaque stvořil filmem PEKLO ANDĚLŮ (L'enfer des anges) emocionálně působivé sociální drama z pařížské periferie. Pro nás pak není bez zajímavosti, že za kamerou stál český kameraman Otto Heller. Pozornost si zaslouží i herecké obsazení. V hlavních rolích Christian-Jaque vsadil na již osvědčené osobnosti dospívající generace jako byli Jean Claudio, Louise Carletti nebo později známý zpěvák Marcel Mouloudji. V roli šéfa dětského gangu podal jeden ze svých nejlepších výkonů Jean Tissier, matku jednoho z mladých hrdinů ztvárnila slavná šansoniérka Fréhel. Film měl premiéru 14. února 1941.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.