Gribouille

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1937 
Trvání: 86 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Komedie,

Režírujú: Marc Allégret,

Hudba: Georges Auric,


OBSAH

Camille Morestan je vážený muž z bohaté podnikatelské rodiny, který zároveň působí jako poradní hlas z lidu u soudu. Zúčastní se soudního přelíčení s mladou dívkou Natalií Roguin, která je obviněná z vraždy. Přestože dívku prakticky nezná, nabídne jí po dobu soudu azyl ve svém domě. Morestanův syn se domnívá, že otec má s dívkou nějaký bližší vztah, což mu ovšem nebrání, aby se o Natalii nezačal sám zajímat. Natalie si uvědomí, že svým pobytem způsobila rozbroj v rodině, a rozhodne se odejít. Před odchodem ale v domě odcizí několik šperků...
Film GRIBOUILLE (Janek) natočil režisér Marc Allégret podle stejnojmenné předlohy Marcela Acharda, který byl také spoluautorem scénáře. Film je především jednou z nejvýznamnějších ukázek herectví Jeana Raimu, jemuž zdatně sekundovala vycházející hvězda Michéle Morgan. O tři roky později byl upravený příběh natočen v Americe pod názvem THE LADY OF QUESTION (1940) s Ritou Hayworth v hlavní roli; na rozdíl od francouzského originálu se americká verze nevyhnula typickému happy endu. Ve Francii měl film premiéru 10. září 1937.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.