Suivez cet homme

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1953 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Georges Lampin,


OBSAH

Komisař Basqier slaví narozeniny a při té příležitosti vzpomíná na dva velké případy, které ovlivnily jeho kariéru u policie. První kauzou byla vražda paní Olgy, majitelky zastavárny, u níž dlouhou dobu padalo podezření na manžela, až později Basquier došel k závěru, že vrahem byl lékař, jehož manželka odhalila nevěru s Olgou. Druhým případem byla loupež s náhodnou vraždou v klenotnictví pana Courvoisiera. Tady Basquier po delší době vypátral, že loupež s nechtěnou dohrou v podobě vraždy zinscenoval sám Courvoisier kvůli získání pojistného plnění.
Jestliže se francouzský režisér Georges Lampin u většiny svých filmů spoléhal na literární předlohy, v případě kriminálky Sledujte toho muže (Suivez cet homme) točil podle původního scénáře, jehož autorem byl Jacques Rémy. Po předešlé úspěšné spolupráci s Bernardem Blierem angažoval Lampin tohoto herce znovu do hlavní role komisaře Basquiera, zajímavým hereckým obsazením ale film disponoval i v řadě vedlejších rolí, vzpomeňme alespoň na předválečnou hvězdu Suzy Prim v úloze zavražděné majitelky zastavárny. Film měl ve Francii premiéru 27. února 1953 a v kinech jej vidělo přes milión diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.