L´Effrontée

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.5 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1985 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 75%

Žánr: Hudební, Romantický, Komedie, Drama,


OBSAH

Třináctiletá Charlotte vyrůstá na venkově, žije pouze s otcem, který na ni nemá příliš času. Otcova přítelkyně Léone nemůže nahradit matku, která zemřela před několika lety, oporou pro ni není ani starší bratr. Charlotte je sice teprve v pubertě, ale cítí se být dospělá a touží také tak žít, což vede k tomu, že navazuje první milostné vztahy. Šance odejít z domova se jí naskytne, když se setká s dětskou hvězdou ve hře na klavír, Clarou Bauman...
Režisér Claude Miller slavil s tímto filmem další velký úspěch; působivý popis dospívání podpořila svým věrohodným výkonem mladičká Charlotte Gainsbourg, neméně výrazné výkony ale podali i umělci starších generací v čele s kdysi slavnou Bernadette Lafont. Filmu prospělo také vhodné užití klasické hudby (Mozart, Beethoven, Mendelssohn). Claude Miller se netajil inspirací staršími filmy Françoise Truffauta, v jehož štábu kdysi začínal. Film NESTOUDNICE se natáčel v exteriérech v Savojsku a stejně jako většina jiných Millerových filmů byl v několika kategoriích nominován na Cézara. Francouzská premiéra proběhla 11. prosince 1985.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.