Gigolo, Le

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1960 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Romantický, Drama,

Režírujú: Jacques Deray,


OBSAH

Vdova Agathe Perrin je atraktivní čtyřicátnice, která udržuje poměr s výrazně mladším Jackym. Agathe je ale unavená Jackyho majetnickými sklony a žárlivými scénami a hodlá jejich vztah ukončit. Do Agathiny vily přichází doktor Dampier, který má léčit jejího nemocného otce, Jacky v něm záhy vycítí konkurenci, v čemž se nemýlí. Doktor Dampier se do Agathe zamiluje a chce s ní odejít do Švýcarska. Situaci zkomplikuje Agathin bratr Édouard, jehož po návratu z vězení chce navštívit jeho bývalá přítelkyně Gillou. S jejím příjezdem vycházejí najevo nečekané souvislosti a plány doktora Dampiera se začnou hroutit.
První samostatný film významného francouzského režiséra Jacquese Deraye nese název Gigolo (Le gigolo), což je přezdívka, jíž hlavní hrdinka urážlivě častuje svého mladého milence. Film na bázi dramatu milostného čtyřúhelníku nijak nenaznačuje Derayovu pozdější zálibu v kriminálním žánru, i když již tady jsou zřetelné některé prvky provázející jeho následující filmy. Do hlavní role vnadné stárnoucí vdovy byla obsazena italská hvězda Alida Valli, další postavy obstarali francouzští herci v čele s Jean-Claudem Brialym. Film měl ve Francii premiéru 19. října 1960 a v kinech jej viděl bezmála jeden milión diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.