Godelureaux, Les


I bellimbustiObrazok
Wise Guys

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: Francie  / Itálie  1961 
Trvání: 99 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Claude Chabrol,


OBSAH

Pařížský mladík Arthur počastuje svého přítele Rolanda nevinným vtípkem. Roland, líný a bohatý Pařížan, se však cítí dotčen a zorganizuje pomstu. Angažuje krásnou dívku Ambroisiene, která má předstírat své city k Arthurovi. Ten její lásku považuje za skutečnou a začne plánovat svůj svatební den...
Po kontroverzně přijatém filmu HEZKÉ HOLKY se slavný režisér Claude Chabrol vrátil ke koncepci francouzské nové vlny a s filmem HEJSKOVÉ vytvořil satirický portrét tehdejší pařížské společnosti. Přestože snímek nepatří mezi režisérova vrcholná díla, kritikou byl přijat podstatně příznivěji než některé jiné Chabrolovy filmy. Na úspěchu filmu měli podíl tehdy začínající a oblíbení herci Jean-Claude Brialy a Bernadette Lafont, s nimiž Chabrol spolupracoval častěji. Film se natáčel nejen v Paříži, ale také v oblíbených destinacích v Cannes a Saint-Tropez. Francouzská premiéra proběhla 17. března 1961.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.