Point de mire, Le

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1977 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller, Drama,

Režírujú: Jean-Claude Tramont,

Hudba: Georges Delerue,


OBSAH

Daniele Gaur pracuje jako fotografka pro tisk a v rámci své profese vyfotí amerického politika, který je cílem atentátu. Daniele se tak dostane do centra pozornosti zahraničních tajných služeb, aniž by to tušila. Když je zavražděn její manžel, taktéž fotograf, Daniele začíná zjišťovat okolnosti případu a cítí se v ohrožení. Podporu hledá u svého šarmantního souseda Juliena, pak ale zjistí, že i on je do causy zapleten...
Film ZAMĚŘENÝ BOD (Le point de mire) byl jedním z řady příspěvků do žánru kriminálního thrilleru s politickým pozadím, které byly ve Francii v té době oblíbené, nedosáhl však takového úspěchu jako tituly jiných režisérů. Film natočil belgický režisér Jean-Claude Tramont, který později pracoval v Hollywoodu; napsal také scénář, který vycházel z románu Fotografka od Pierre Boulle. Do tradiční role osamělé ženy v ohrožení byla obsazena Annie Girardot, která se po dlouhých letech setkala před kamerou s Jean-Claudem Brialym (hrál jejího manžela). Ve Francii měl film premiéru 26. října 1977.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.