Fence, The

Obrazok
Plot

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7 out of 10 based on 16 ratings Země: USA  2010 
Trvání: 35 min
Hodnocení: 70%

Žánr: Krátkometrážní, Dokumentární,

Režírujú: Rory Kennedy,


OBSAH

V roce 2006 se vláda Spojených států amerických rozhodla vybudovat plot podél hranice s Mexikem. Trvalo to tři roky a náklady byly opravdu vysoké - třistapadesát inženýrů, tisíce stavebních dělníků, desítky tisíc tun kovu, miliardy dolarů,… otázka zní: stálo to vůbec za to? Odpověď hledá režisérka Rory Kennedyová v dokumentu z originální produkce HBO.
Uznávaná filmařka Rory Kennedyová zkoumá cíl a především účinnost kontroverzní bariéry na nejjižnější hranici Spojených států amerických. Plot, dlouhý vice než tisíc kilometrů, postavený na americko-mexické hranici, která dosahuje téměř tři a půl tisíce kilometrů. Kennedyová prozkoumává problematiku ze všech možných úhlů, z pohledu soukromých farem, chráněných krajinných oblastí, rušného městského pohraničí, atd. Dokument z originální produkce HBO přináší bezesporu lehce humorný pohled na absurdní ideologické rozpory a dezinformace, které provázely plot od samého počátku. Díky upřímným rozhovorům s pohraniční stráží, farmáři, ekology a přistěhovalci z obou stran plotu film upozorňuje na zásadní rozpor mezi fakty a politickými proklamacemi. [Zdroj: HBO]

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.