Fiancée du pirate, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: Francie  1969 
Trvání: 107 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,


OBSAH

Mladá dívka Marie žije se svou matkou v chudém dřevěném stavení na pokraji puritánsky uzavřeného společenství malého městečka. Marie je přehlížena jako nemanželské dítě, zaměstnavatel ji zneužívá a lidé se jí posmívají. Když Mariina matka zahyne při autonehodě, dívka vezme osud do vlastních rukou. Svou sexuální vyzývavostí a milostnými avantýrami s muži nejen nabourává četné rodinné vztahy, ale jako placená milenka místní honorace se brzy stává velmi bohatou. Maloměstská společnost se ji snaží vypudit ze svého středu, Marie se ale nevzdává...
Film PIRÁTOVA SNOUBENKA je dílem režisérky argentinského původu Nelly Kaplan a patří k významným počinům francouzské kinematografie, který nejen reflektuje sociální a politické změny v tehdejší společnosti, ale také zdůrazňuje feministický prvek ovlivňující vztahy na přelomu 60. a 70. let. Ve své podstatě se jedná o drama s důrazem na sociální kritiku, ale obsahuje v sobě i komediální prvky. V hlavní roli excelovala Bernadette Lafont, pohybující se v typově podobných postavách již od počátků francouzské nové vlny a kritici považují tuto kreaci za nejlepší v její kariéře. Ve Francii měl film premiéru 3. prosince 1969.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.