Tarzan Goes to India

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 4 ratings Země: Švýcarsko  / Velká Británie  / USA  1962 
Trvání: 88 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Dobrodružný, Akční,

Režírujú: John Guillermin,


OBSAH

Tarzan letí na pomoc spřátelenému indickému maharádžovi, na jehož pozemcích se staví obrovská přehrada. Stavba je již téměř hotova a s příchodem období dešťů celé údolí zaplaví voda. V džungli ale ještě zůstává mnoho zvířat včetně početného stáda slonů, kterým hrozí utopení.

Od roku 1912, kdy spisovatel Edgar Rice Burroughs nechal poprvé zhoupnout na liáně komiksovou postavu opičího muže Tarzana, vzniklo již bezmála sto filmů či televizních seriálů s tímto charakterním hrdinou. K celkovému součtu vydatně přispěla také britská kinematografie. Prvním Tarzanem ve filmu britské produkce se již koncem čtyřicátých let stal Lex Barker (Tarzan's Magic Fountain 1949), který si roli krále džungle do roku 1953 čtyřikrát zopakoval. Ještě více v džungli prožil Gordon Scott, mezi roky 1955 až 1960 byl Tarzanem šestkrát. Zajímavostí je, že v posledním případě (Tarzan the Magnificent 1960) hrál jeho protivníka Američan Jock Mahoney. A právě on v další britské produkci Tarzana Scottovu roli převzal.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.