Valčík toreádorov


Waltz of the ToreadorsObrazok
Valčík toreadorů

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.2 out of 10 based on 18 ratings Země: Velká Británie  1962 
Trvání: 104 min
Hodnocení: 72%

Žánr: Komedie,

Režírujú: John Guillermin,


OBSAH

Když jdou na mužskýho léta, buďto se s nimi smíří, anebo chytne druhou mízu a obrazí jak zjara vrba ořezaná. Generál Leo Fitzjohn (Peter Sellers) i během defilé na počest odchodu do výslužby raději než na svých oficírech okem zálibně spočine ve výstřihu selky, kochající se vší tou mundúrovanou parádou. Vždyť za jeho časů nebylo jediné, která by mu odolala! A jakou to frontu na něj stály! Srdce generálovo ale už před sedmnácti roky na důstojnickém bále zahořelo pro Ghislaine (Dany Robin), jež errr vyslovovala stejně rrroztomile jako každá Francouzska. Přestože jejich city nikdy nedošly fyzického naplnění, ti dva se nepřestali po celá ta léta milovat.

A co teď, teď generála čeká starý zámeček, psaní memoárů v pracovně, dvě otravné nehezké dcerky, a hlavně Emily (Margaret Leighton), jeho protivná hypochondrická žena, jíž u lože častěji navštěvuje lékař Grogan (Cyril Cusack) než manžel. Očekávaný klid netrvá ani den a na dveře už buší Ghislaine, která přijela, aby Emily na základě nezvratných důkazů z nevěry obvinila a Lea k sobě navždy odloudila!

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.