Thy Neighbor's Wife

Obrazok
Žena bližního tvého

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.3 out of 10 based on 0 ratings Země: USA  1953 
Trvání: 77 min
Hodnocení: 63%

Žánr: Krimi, Drama,


OBSAH

Moravská vesnice Skalní Hradec je v roce 1841 snad poslední, ve které jsou nevěrné ženy přivazovány na pranýř. Zdejší soudce Rafael Vojnar to toleruje, protože nevěra je podle něj jedním z nejtěžších provinění. Nesmlouvavý muž však netuší, že jeho vlastní žena Rita pokukuje po mladém chasníkovi Quirinu Michalovi, který se po pěti letech vrátil z vojny. Když je zavražděn mladíkův strýc, padne podezření na Quirina, jediného dědice statku. Ten byl v době vraždy právě se soudcovou ženou. Dokázat nevinu před soudcem, jenž kolem sebe neustále šíří strach, je tedy nemožné. Vojnar však není slepý. Když před vlastním domem najde ztracený Quirinův nůž, dovtípí se, kterou dámu mladík po nocích navštěvuje...

Ve filmu, natočeném podle novely Oskara Jelineka, si Hugo Haas zahrál tentokrát zápornou roli. Snímek je pro diváky zajímavý i vzhledem k místu, kde se odehrává. Moravská vesnice, vybudovaná v hollywoodském ateliéru, má bezpochyby řadu půvabů, včetně těch nechtěných.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.