Moja dcéra nie je vrahyňa

Obrazok
Moje dcera není vrah
My Daughter's Tears

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

1.9 out of 10 based on 0 ratings Země: USA  / Německo  2002 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 19%

Žánr: Psychologický, Krimi,

Hudba: Martin Todsharow,


OBSAH

Německo-americké kriminální drama o matce, která se pokouší zachránit dceru odsouzenou k smrti za vraždu svého malého syna.
Regina odešla od manžela, přičemž obě dcery Stefanie a Dorothey zůstali bydlet u něho. Matka se prací po 10 letech, aby se dozvěděla pravdu, zda její dcera Stefanie opravdu zavraždila svého syna Olivera. Dorothea, zeť Sheldon i jeho matka vyčítají Regině, že vše je její vina. Proč teď přišla? Aby napravila to, co se už napravit nedá? Ji však zajímá, jestli manžel Sheldon a jeho matka mají v době vraždy alibi. A to i přes to, že Stefanie se k činu přiznala, i když u soudu svůj čin popírá. Vraždě předcházela hádka mezi Stefanií a manželem, který se chtěl rozvést a obe děti si vzít do svého opatrovnictví. Po procesu soud vynese rozsudek: Stefanie je vinná z úmyslné vraždy. Regina se však nemíní vzdát, protože nevěří, že by její dcera byla vražedkyně...

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.