Ga, ga - sláva hrdinom


Ga, Ga - Chwala bohateromObrazok
Ga, ga - sláva hrdinům
Ga, Ga - Chwala bohaterom

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.6 out of 10 based on 78 ratings Země: Polsko  1986 
Trvání: 80 min
Hodnocení: 76%

Žánr: Drama, Sci-Fi,

Režírujú: Piotr Szulkin,


OBSAH

Na planetu Australia – 458 přistává kosmická loď pilotována vězněm Scopem (mezinárodně známý D. Olbrychski). Lidstvo ve 21. století je již tak vyspělé, že takovéto nebezpečné povolání je určeno jen trestancům. Po vystoupení z lodi, jak zjistí na velmi podivné planetě, je ihned prohlášen za hrdinu. Brzy zjišťuje, že jeho úkolem je spáchat vraždu, za kterou má být ovšem obřadně popraven nabodnutím na kůl na místním stadiónu, jako výraz nejvyššího bohatýrství. Celý scénář jeho „pobytu“ je samozřejmě organizován místními institucemi, kdy jako průvodce mu byl určen brilantní úředník v podání J. Stuhra. Ten nešetří na jeho stranu propagandistickými obdivy a celý pobyt se ho snaží zmanipulovat pro „dobro“ věci . Zvrácenými poměry šokovaný Scope samozřejmě pomýšlí na okamžitý útěk, mezitím potkává dívku Once, kterou nechce opustit. Cesta ke svobodě se tak řádně zkomplikuje...

Postmodernistický, makabrózní, alegorický snímek nabitý černým humorem natočil na základě svého námětu i scénaře Piotr Szulkin v roce 1985. Tento počin ze série jeho fantastických snímků je považován za nejzdařilejší.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.