Medium

Obrazok
Medium

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7 out of 10 based on 40 ratings Země: Polsko  1985 
Trvání: 98 min
Hodnocení: 70%

Žánr: Horor, Mysteriózní,

Režírujú: Jacek Koprowicz,

Hudba: Krzesimir Dębski,


OBSAH

Zlatý věk 30. let minulého století také v Polsku charakterizoval nebývalý zájem o okultní tematiku a paranormální jevy spjaté se spiritismem. Tajemný svět médií promlouvajících ze záhrobí, záhadná hypnóza, zatmění slunce, prokletý medailon, nevysvětlitelná zmizení, souboje čarodějů a krvavé mordy se tentokrát dostaly do rukou nebývale inteligentnímu tvůrci.
Hlavní postavou příběhu je smrtelně nemocný okultista, který v kómatu osnuje rituál originální reinkarnace. Posloužit mu k tomu má několik zdánlivě náhodných událostí, které jsou ve skutečnosti ďábelsky promyšleným plánem na omládnutí. Pečlivě vybraní dvojníci jsou ovládání nebývale intenzivní tajemnou silou, která je nutí jednat proti jejich vůli. Detektiv Selin se neznámo proč probere na pláži v odpadcích. Postupem času přichází na stopu dávného zločinu, který se odehrál v starodávné vile. Nic nedává smysl, vrah byl již dávno potrestán, a tak vyšetřování uvízne na mrtvém bodě. Ovšem jen do té chvíle, než se opět odehraje absurdní loupež šatů v muzeu a okultista Wagner nezjistí, že se blíží obávané "oko cyklónu" směřující napříč časoprostorem.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.