Tutti possono uccidermi


Tous peuvent me tuerObrazok
Neznámý v pozadí
Tous peuvent me tuer

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 3 ratings Země: Itálie  / Francie  1957 
Trvání: 102 min
Hodnocení: 0%

Režírujú: Henri Decoin,

Hudba: Jean Marion,


OBSAH

Pětice přátel různých profesí vedená bývalým vojákem Cyrilem Gadem se odhodlá k velké bankovní loupeži. Akce se podaří a peníze jsou ukryty na bezpečném místě. Nyní je nutné zajistit si alibi, vniknou proto do lihovaru, kde jeden z nich - Karl Herman - pracuje jako noční hlídač. Noční ruch v továrně neunikne policii a všichni jsou zatčeni. Jsou posláni do vězení na jeden rok, alibi k bankovní loupeži se zdá být úspěšné. Ve vězení ale jeden po druhém začnou umírat.
Kriminální film Neznámý v pozadí (Tous peuvent me tuer) vznikl v režii osvědčeného tvůrce daného žánru, Henriho Decoina, který angažoval pestré mezinárodní obsazení. Scénář napsal André Versini, který si zároveň zahrál Tonyho, posledního z pětice lupičů, jenž ve vězení zůstane naživu. Natáčení probíhalo na jaře 1957, premiéra se konala ve Francii 6. prosince 1957, v kinech však film neměl nijak velký úspěch, i když přesáhl miliónovou hranici v návštěvnosti.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.