L'Amour est en jeu

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1957 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 0%

OBSAH

Robert a Marie-Blanche jsou manželé, ale neustále se hádají. Když jejich vzájemné nepřátelství dostoupí vrcholu, rozhodnou se k rozvodu. U soudu vstupuje do hry jejich malý syn, který se stane předmětem dalších rozepří. Malý Roger se ale ve své dětské bezelstnosti snaží oba rodiče znovu dát dohromady.
Film LÁSKA JE HRA (L'amour est en jeu) natočil slavný francouzský režisér Marc Allégret podle románu Oběť od Fernanda Vanderena. Ústřední manželský pár vytvořili Robert Lamoureux a Annie Girardot. Film byl původně uveden do distribuce pod názvem Ma femme, mon gosse et moi (Moje žena, moje dívka a já), který odkazoval k předchozím úspěšným Lamoureuxovým filmům Otec, matka, služka a já (1954) a Otec, matka, moje žena a já (1955), ale již v podtitulu byl uveden název Láska je hra, pod nímž je film dnes známý. Snímek vznikal na jaře 1957 a premiéru měl 27. září téhož roku. V kinech jej viděly bezmála dva milióny diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.