Corde raide, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Francie  1960 
Trvání: 79 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Jean-Charles Dudrumet,

Hudba: Maurice Jarre,


OBSAH

Cora Lambertová se nudí v manželství s úspěšným manažerem Danielem Lambertem, spoluředitelem firmy Export-import. Cora se sblíží s Henrim, majitelem garáží, který obchoduje s ojetými auty. Cora chce s Henrim žít a naplánují spolu Danielovu vraždu. Jeden rozhovor Cory s Henrim náhodou Daniel vyslechne na druhém telefonu a najme soukromého detektiva, aby manželku sledoval. Do telefonu zabuduje nahrávací zařízení a podezření padá na jeho obchodního partnera Pierra. Je to ale omyl založený na podobnosti hlasů – Pierre je totiž Henriho bratr...
Méně známý režisér Jean-Charles Dudrumet natočil film LA CORDE RAIDE (Napnuté lano) na základě detektivní novely Vdova od Michela Lebruna. Ve filmu se objevily tehdejší hvězdy jako François Périer, Annie Girardot a Gérard Buhr. Ten také namluvil další postavu Pierra Simona (hrál jej Georges Descrieres), přičemž na podobnosti hlasů dvou protagonistů byla založena zápletka příběhu. Film byl natočen na podzim 1959 a premiéru měl 8. dubna 1960. V kinech jej vidělo něco málo přes 700.000 diváků, což v dobovém srovnání nebyl nijak výrazný úspěch.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.