Gauloises bleues, Les

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1969 
Trvání: 93 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Hudba: Krzysztof Penderecki,


OBSAH

Ivan pracuje v továrně, ale po zranění musí své zaměstnání opustit. Hledá si novou práci, ale nemá úspěch. Docházejí mu peníze, a když si chce v kavárně na dluh koupit cigarety, modré Gauloisky, seznámí se servírkou Jeanne, s níž naváže milostný vztah. Nakonec se vezmou a Jeanne čeká dítě. Ivan se v té době ve vzpomínkách vrací do svého dětství poznamenaného neurotickou matkou.
Michel Cournot, dosud spíše známý jako filmový a divadelní kritik, se výjimečně koncem 60. let pustil do filmové režie, přičemž k filmu LES GAULOISES BLEUES si napsal sám i scénář. Vzniku filmu pomohla navázaná spolupráce se slavným režisérem Claude Lelouchem, který film produkoval.
Melodramatický příběh navazoval na tvorbu francouzské nové vlny, ale přes účast Annie Girardot se očekávaný úspěch nekonal. Film měl premiéru 28. května 1968, ale v době tehdejších dramatických událostí ve Francii prošel kiny bez většího zájmu. Byl nominován do soutěžního klání na festivalu v Cannes, ale právě kvůli studentským bouřím byl tento ročník festivalu zrušen.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.