Homme aux clefs d'or, L'

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1956 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 0%

OBSAH

Antoine Fournier je laskavý a oblíbený středoškolský profesor na jazykové škole v Lille, který svůj čas věnuje správě školního fondu. Jednoho dne ve své kanceláři přistihne studenta Rémyho při krádeži peněz. Fournier ve své velkorysosti chce na celou věc zapomenout a vyhnout se skandálu, Rémy ale při své špatné povaze a po nezdařené krádeži spřádá pomstu. Přesvědčí svou přítelkyni Gisele, aby Fourniera obvinila ze znásilnění. Fournier v zájmu záchrany pověsti školy musí odejít. Po několika letech nacházíme Fourniera jako recepčního v luxusním hotelu v Monte Carlu, kam překvapivě přijíždějí Rémy a Gisele. Oba jsou ve zdánlivě šťastných manželstvích – on s atraktivní ženou, ona se starším mužem. Jejich vzájemný vztah ale neskončil…
Film MUŽ SE ZLATÝMI KLÍČI (L'homme aux cles d'or) natočil režisér Léo Joannon podle vlastního scénáře za přispění Rolanda Laudenbacha. K úspěchu filmu přispěla účast herecké hvězdy Pierra Fresnaye, ale i začínající Annie Girardot, pro kterou to byla teprve druhá filmová role. Film vznikal v létě 1956 a premiéru měl 7. listopadu 1956. Ve francouzských kinech jej vidělo bezmála 2.800.000 diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.