Jambon d'Ardenne

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Belgie  / Francie  1977 
Trvání: 86 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,


OBSAH

V turistickém letovisku je v plném proudu sezóna, kterou ovšem narušují soustavné konflikty mezi ambiciózní majitelkou restaurace a provozovatelem nedalekého bistra. Jejich konkurenční boj přerůstá v drobnou podnikatelskou válku plnou naschválů. Když už se zdá, že smíření je blízko, jejich děti spolu navážou milostný vztah, který je pro restauratérku nepřípustný a vášně se znovu rozhoří...
Film ARDENSKÁ ŠUNKA (Jambon d'Ardenne) byl natočen v Belgii v režii Benoita Lamyho. Ten za svůj starší film DOMOVE, SLADKÝ DOMOVE i za své pozdější snímky obdržel četná ocenění, ale tento snímek patří k nejslabším v jeho kariéře. Úspěch komedie byl založen na participaci francouzské hvězdy Annie Girardot, ani ona ale nedokázala pozvednout film z průměru. Kromě ní (a Christiana Barbiera) hrála ve filmu řada prakticky neznámých belgických herců, kteří se jinak filmování nevěnovali. Ve Francii měl film premiéru 20. července 1977.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.