Schweigende Stern, Der

Obrazok
Mlčící hvězda
First Spaceship on Venus

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

5.8 out of 10 based on 48 ratings Země: Východní Německo  / Polsko  1960 
Trvání: 93 min
Hodnocení: 58%

Žánr: Sci-Fi,

Režírujú: Hugo Grimaldi, Kurt Maetzig, Hieronim Przybyl,


OBSAH

V roce 1908 došlo v Tunguské oblasti na Sibiři k mohutnému výbuchu, který byl připisován pádu meteoritu. Nová věděcká expedice ale přináší důkazy, že ve skutečnosti šlo o pád mimozemské vesmírné lodi, která s největší pravděpodobností byla vyslána z planety Venuše. Nedlouho poté proto ze Země startuje loď Cosmokrator s posádkou tvořenou zkušenými vědci. Na Venuši nacházejí pouze svět zničený atomovou válkou a postupně odkrývají temné tajemství pravděpodobně již zaniklé civilizace.

Film byl natočen v koprodukci Východního Německa a Polska, pod názvem Der Schweigende Stern (Mlčící hvězda), a původní délka byla 93 minut. Předlouhou byl román Astronauti (1951) od Stanislawa Lema. Americká dubovaná verze byla zkrácena na 79 minut a do kin šla pod názvem First Spaceship on Venus.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Olda54: k dispozici jsou i polské titule: http://www.ulozto.cz/xKYjAC2/first-spaceship-on-venus-pl-sub které byly u filmu. SK titule jsem ověřil jen zběžně, ale vypadá, že sedí k této verzi - odkaz u filmu.
24. 02. 2013 reagovat
mirko70: Aj som si myslel,že ide o Lemových Astronautov.Prečítal som knihu,k dispozícii je aj české audio.Srdcovka môjho detstva.
02. 03. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.