Red Dwarf: Smeg Outs

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

9.4 out of 10 based on 879 ratings Země: Velká Británie  1995 
Trvání: 51 min
Hodnocení: 94%

Žánr: Sci-Fi, Komedie,

Režírujú: Ed Bye,


OBSAH

Po roce se vynikající pořad SMEG UPS dočkal pokračování. Autorem scénáře je opět Doug Naylor, kterému vypomáhal Robert Llewellyn a režie se tentokrát ujal režisér mnoha dílů Trpaslíka Ed Bye, který pořad produkoval. Druhý díl se zaměřuje na mnohem více postav než díl první a opět ho uvádí Robert Llewellyn jako Kryton. Opět nás čeká spousta nových přeřeků, popletení textů nebo jejich zapomínání. Uvidíme problémy s rekvizitamy či se zvířaty, podíváme se na dalších 10 nejčastějších otázek,dále např. co říká šéf klubu pozpátku v díle Pozpátku nebo celou verzi písně Tongue Tide.. S hlavnímy členy posádky se seznámíme jednotlivě v klipcích s přebrety. Aby Kryton nebyl na moderování sám, tak mu v tomto díle sekunduje Craig Charles jako Lister. Pořad je sice zaměřen na první tři série, ale obsahuje také záznamy ze setkání fanoušků.

Druhý díl je kvalitativně možná lepší než díl první, což bude také způsobeno větší profesionalitou a také větším počtem lidí, jež se na pořadu podílely. Scény z těchto dvou kazet se později objevily na DVD k jednotlivým sériím a k 7.a 8. řadě zatím jako soubor na kazetě nevyšly. Zdali se dočkáme někdy pokračování těchto dvou dílů je ve hvězdách.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.