Slečna Golem

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (2 hlasů)

5.8 out of 10 based on 252 ratings Země: Československo  1972 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 58%

Žánr: Fantasy, Sci-Fi, Komedie,

Režírujú: Jaroslav Balík,

Hudba: Karel Mareš,


OBSAH

Dávno před tím, než na veřejnost pronikly zvěsti o klonování, vymyslel Jaroslav Balík něco podobného právě v tomo filmu natočeném v roce 1972. Dlouho trvá, že vyjde najevo, že zlá a bezcitná dvojnice, k nerozeznání podobná půvabné dívce, je umělá bytost. Nakonec však spravedlnost a láska přece jen zvítězí... Poplatnost normalizační době se projevuje v tom, že za všechny špatnosti mohou bestiální imperialisté, sledující jedině zisk. Titulní dvojroli si zahrála spíše jen pózující Jana Brejchová, atraktivní téma podlehlo ideologickému zatížení.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

alfatanker: Aká poplatnosť normalizačnej dobe?? Teraz sa ukazuje že imperializmus naozaj robí pokusy na ľudoch-(Irak, Lýbia, Afganistan) a zneužíva vedu a techniku na vojenské účely- bombardovanie satelity proti tým ktorí ich nemajú, dezinformácie a lži- takže v tomto filme Slečna Golem sa to vlasten ANTICIPOVALO- predvídavosť tvorcov filmu bola skutočná!!!
13. 10. 2012 reagovat
alfatanker: Takže po mojej poznámke ste to vymazali??? Pekní demokrati fuj- hanbite sa!!! Na ulož to mi to začalo písať "!neplartný odkaz- to znamená že ste to vymazali- nič iné.... čoho sa bojíte- pravdy o kapitalizme???? Veď to už dnes každý vidí že sme mali pravdu v tom čo sme o ňom tvrdili- ukazujú to aj krajské voľby v Česku- socialisti a komunisti porazili toho idiota a vydriduch Swarzenberga a ODS!!a na Slovensku vládne Fico- a bude vládnuť dalších 8 rokov!!!
(reakce na) 15. 10. 2012 reagovat
Flynn: Zbytečně se tu dojímáš, odkaz na Ulož.to je funkční.
15. 10. 2012 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.