Too Much Flesh

Obrazok
To je mé tělo

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.3 out of 10 based on 187 ratings Země: Francie  2000 
Trvání: 109 min
Hodnocení: 53%

Žánr: Drama,

Režírujú: Jean-Marc Barr, Pascal Arnold,


OBSAH

V současném americkém Illinois žije pětatřicetiletý muž v manželství dojednaném pro zachování svatého dědictví. Nikdy se ale s tímto svazkem nesmířil. Touží po lásce, po vášnivé lásce, po vášnivém doteku těla. Jednoho dne se objevuje mladá cizinka (hraje ji přední francouzská herečka Elodie Bouchezová), která tímto zapomenutým krajem projíždí. Setkávají se a muž díky jí, objevuje svoji sexualitu. Jejich svobodné počínání je trnem v oku celému venkovskému městečku, prostoupenému pokrytectvím a puritánstvím.

J.-M.Barr a P.Arnold: TO JE MÉ TĚLO je druhým filmem z naší volné trilogie o svobodě. První film Milenci vyprávěl o svobodě v lásce a tento chce vyprávět o svobodě v sexualitě. Natáčení technikou digitálního záznamu nám dalo volnost, která skvěle korespondovala s tématem filmu. Dnešní způsob filmového ztvárnění pojmu fyzického uspokojení a sexuálního chování často přesahuje až do extrému. My jsme se rozhodli vydat přeci jen poněkud jinou cestou

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.