Moby: Play - The DVD

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

9.1 out of 10 based on 90 ratings Země: USA  2001 
Hodnocení: 91%

Žánr: Hudební, Dokumentární,

Režírujú: Jonas Åkerlund, Roman Coppola, David LaChapelle, Mike Mills, Moby, Fredrik Bond,

Hudba: Moby,


OBSAH

Na DVD se nacházejí videoklipy hitů Honey, Run On, Find My Baby nebo Why Does My Heart Feel So Bad. Dokonce ve dvou klipových verzích pak zhlédnete Porcelain, Natural Blues a Bodyrock. Některé z nich mají horší obrazovou kvalitu. Na pouhé klipy by bylo DVD trochu drahé, a tak je na disku ještě více než hodinový megamix téměř dvaceti skladeb, jež jsou úžasně předělány světovými dýdžeji. A aby toho nebylo málo, najdete na disku téměř 25 minut živého záznamu televizního vystoupení ve formátu 16:9. Skladby jsou v LIVE provedení úplně jiné. Mezi šesti skladbami naleznete některé akustické verze, které jsou dokonalou protiváhou techno megamixu. Další část tvoří blok „Give an Idiot a Camcorder“. Tvůrci disku dali Mobymu videokameru, aby ze svých koncertních cest natáčel zajímavé příspěvky. A protože je to člověk nesmírně ulítlý, budete se dvacet minut skvěle bavit (podívate se s ním také na to, jak se vyměšuje na záchodě, nebo jak má maňáska v podobě ryby a chodí s ním po letišti).

DVD skrývá ještě další bonusy. Pokud máte PC/MAC a DVD-ROM, můžete si pomocí nástroje Beatnik remixovat skladby Bodyrock a Natural Blues. A abyste nepřišli zkrátka, dostanete ke kompletu úplně zadarmo audio CD s megamixem pro poslech do auta a pěkný plakát Little Idiota k tomu.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.