Better Place, A

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.2 out of 10 based on 5 ratings Země: USA  1997 
Trvání: 87 min
Hodnocení: 52%

Žánr: Drama,


OBSAH

Po úmrtí otce se Barret (Robert DiPatri) přestěhuje se svou matkou do nového bydliště, do nového městečka, o kterém doufají, že bude lepším místem. Barretovo působení na místní střední škole nezačne vůbec dobře, je několikrát skoro zbit místním gangem, kterému se málokdo dovede vzepřít. O to se Barret pokusí a to sice za pomoci Ryana (Eion Bailey), se kterým se následně pokusí navázat přátelství. Ryan je ovšem velmi deprimovaný člověk, který si myslí o každém jen to nejhorší. Barret ale na něj nakonec udělá dojem, a tak se mu začne svěřovat se svými nenávistnými názory, které se snaží Barret korigovat, ale zároveň si nachází další přátele mezi novými spolužáky. Ignorantská povaha Ryana se výrazně projeví ve chvíli, kdy jdou s Barretem do soukromého lesa, kde je načapá jeho vlastník a pokusí se je vyhnat ze své nemovitosti. Tak se oba dostanou na dráhu zločinců, která bude mít zprvu nedozírné následky.
Film vznikl v produkci společnosti Kevina Smithe View Askew a menší roličky si v něm zahráli představitelé bratrů Hickeyových ze seriálu My Name is Earl - Jason Lee a Ethan Suplee.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.