Jeux de l'amour, Les

Obrazok
Hry lásky

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1960 
Trvání: 86 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Hudba: Georges Delerue,


OBSAH

Suzanne touží po manželství a dítěti, její extravagantní přítel Victor ale dává přednost volnému vztahu bez závazků, touží po Suzanne pouze jako po milence. Suzanne se proto rozhodne dát přednost Françoisovi, který ji dlouho tajně miluje a dokázal by jí poskytnout to, co ona žádá. To podnítí Victora, aby Suzanne přislíbil manželství i děti a zdá se, že hru vyhrál…
Celovečerní debut později slavného režiséra Philippa de Brocy vznikl podle jeho vlastního scénáře (ve spolupráci s Danielem Boulangerem). Komedie HRY LÁSKY zaznamenala značný úspěch, i když zdaleka nedosáhla věhlasu režisérových pozdějších filmů. Premiéra ve Francii proběhla 1. června 1960, krátce nato film triumfoval také na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně. Zajímavostí je, že v epizodních rolích se objevil nejen sám de Broca, ale také spoluautor scénáře Boulanger, dále v roli pianisty skladatel G. Delerue a také producent a režisér Claude Chabrol.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.