Deník babičky Němcové

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.2 out of 10 based on 58 ratings Země: Česko  1999 
Trvání: 28 min
Hodnocení: 52%

Žánr: Krátkometrážní, Dokumentární,

Režírujú: Jan Gogola ml.,


OBSAH

"24. září. Neděle. Dnes bylo zase teplo. Přesto, že bylo od rána zataženo, tak bylo pěkně. Ráno 10 až 12, přes den kolem 20 stupňů. Kolem poledne se začalo vyjasňovat, ale dlouho to nevydrželo. Odpoledne bylo zase zataženo a mlhavo. Pepa, Alen a děti šli odpoledne do lesa k altánu. Děti od altánu mávaly a volaly na dědu. On byl u řeky na rybách, já jsem na ně mávala z okna. Bylo prý tam moc pěkně, i trochu hub přinesly. Já jsem si odpoledne povlékla peřiny a uklidila náš pokoj, včera jsem se k tomu nedostala. Tak jsem měla vlastně skoro celou neděli pracovní."

Tak zní první zápis filmu natočeného podle deníku babičky Němcové ze Zbraslavi v Praze, která si v průběhu 25 let na konci minulého století každý den zapisovala předpověď počasí či jeho podobu a osobní, rodinné, místní i společenské události. Babička Němcová zemřela pár měsíců před natáčením filmu, ve kterém z jejího deníku čtou lidé, kteří se v jednotlivých zápisech objevují. Vznikl tak filmový deník o tom, že život každého z nás může být jedinečným "podnebím".

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.