Bezdětná

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.3 out of 10 based on 151 ratings Země: Československo  1935 
Trvání: 83 min
Hodnocení: 53%

Žánr: Romantický, Drama,

Režírujú: Miroslav Josef Krňanský,

Hudba: Josef Dobeš,


OBSAH

Továrníkova dcera Eva (Nataša Gollová) se provdá víceméně z donucení za nemilovaného ředitele banky Hrona (Otomar Korbelář). Vdává se především proto, aby zachránila otce a jeho sklárnu před krachem. Svého manžela začne mít ráda až pozná jeho bezchybné charakterové vlastnosti a dobrotu. Zatím se jí dařilo přede všemi utajit na tehdejší dobu veliké tajemství a neuvěřitelný společenský prohřešek, že měla za svobodna dítě. Pětiletá Evička je vychovávána v jedné zapadlé hájovně, kde ji matka kdykoliv je to možné, tajně navštěvuje. Děvčátku se po mamince velice stýská, a tak se samo jednoho dne vydá za ní do Prahy...

Film je zpracován podle příběhu spisovatele Ignáta Herrmanna, který byl u čtenářů velmi oblíbený. Tím bylo i jeho jméno pro filmaře určitou zárukou, že film bude mít divácký úspěch. Pro titulní roli byla vybrána tehdy ještě opravdu naprosto neznámá herečka Nataša Gollová, která tak zahájila svou hvězdnou filmovou kariéru. Krásu české krajiny v okolí Nové Hutě u Berouna navždy nádherně zachytil kameraman Otto Heller.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.