Bonanza

Obrazok
Ponderosa

    
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

6.5 out of 10 based on 82 ratings Země: USA  1959 
Trvání: 430x50 min
Hodnocení: 65%

Žánr: Western,

Režírujú: Robert Altman, Arthur Lubin, Christian Nyby, Jacques Tourneur, Virgil W. Vogel, Jean Yarbrough, Edward Ludwig, Nicholas Webster, Felix E. Feist, Herbert L. Strock, Joseph H. Lewis, Michael Landon, Lee H. Katzin, Bernard McEveety, John Brahm, George Blair, William Witney, Paul Landres, Tay Garnett, Joseph Sargent, Robert Butler, Vincent McEveety, E. W. Swackhamer, Richard C. Sarafian, John Rich, William F. Claxton, Joseph Pevney, R.G. Springsteen, Joseph Kane, Lewis Allen, Philip Leacock, William Wiard, Robert Gordon, Nicholas Colasanto, Alf Kjellin, Leo Penn, James Neilson, Hollingsworth Morse, James B. Clark, Dick Moder, Gerd Oswald, Bruce Bilson, Paul Henreid, Arthur H. Nadel, Don McDougall,

Hudba: Walter Scharf, Harry Sukman,


OBSAH

Ben Cartwright (Lorne Greene) žije na ranči Ponderosa v Nevadě, spolu se svými třemi syny. Nejstarší syn se jmenuje Adam (Pernell Roberts), prostřední Eric (Dan Blocker), zvaný Hoss, je nepřehlédnutelný díky velmi statné postavě. Nejmladší z rodu Cartwrightů je Joseph (Michael Landon), zvaný Little Joe. Každý z bratrů je jiné povahy. Není divu, neboť každý z nich má jinou matku. Po smrti své třetí ženy koupil Ben ranč a společně se syny zde hospodaří na velkém pozemku.
Všichni mají ve městě pověst vážených mužů, kteří se vždy staví proti křivdám, bojují za čest, právo a spravedlnost. Žijí svými každodenními starostmi, jež jsou typické pro jejich dobu. Potýkají se s nezvanými návštěvníky, bezcharakterními zlosyny, indiány i rasismem. Při rozuzlení zápletek se dává přednost morální stránce věci a mírovému řešení konfliktů, na rozdíl od typických žánrových přestřelek.

Kultovní westernový seriál se odehrává během americké občanské války a v období po jejím skončení. Natáčel se v letech 1959 až 1973 jako jeden z prvních barevných TV seriálů. Dosáhl celkem čtrnácti sezón s více než čtyřmi stovkami epizod. Ve vedlejších rolích se objevila celá řada tehdy populárních hereckých hvězd.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.