Bill, The

Obrazok
Poldové

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.7 out of 10 based on 57 ratings Země: Velká Británie  1984 
Trvání: 2404 x 22-46 min
Hodnocení: 67%

Žánr: Drama, Krimi,

Režírujú: Antonia Bird, Peter Cattaneo, Simon Cellan Jones, Bruce McDonald, Micheal Brayshaw, Robert Bierman, David Innes Edwards, Jeremy Summers, Haldane Duncan, Jim Goddard, John Strickland, Graham Theakston, Michael Offer, Paul Marcus, Charles Beeson, Nicholas Laughland, Sarah Harding, Alan Macmillan, Patrick Lau, Adrian Vitoria, Anya Camilleri, Richard Standeven, Philippa Langdale, Baz Taylor, Suri Krishnamma, Brian Farnham, Martin Hutchings, David Richards, David Yates, Douglas Mackinnon, Julian Amyes, Graeme Harper, Justin Chadwick, Jamie Payne, Michael Kerrigan, Steve Shill, Andrew Gunn, John Woods, Denny Lawrence, John Howard Davies, June Howson, Keith Boak, Dominic Lees, Menhaj Huda, Stuart Urban, Terry Marcel, Steve Kelly, James Hawes, Peter Lydon, Udayan Prasad, John Bruce, Sallie Aprahamian, Ken Grieve, John Black, Jim Loach, Robert Knights, Jane Prowse, Philip John, Dominic Allan, Sam Miller, Jim O'Hanlon, David Skynner, David Hayman,


OBSAH

Tento dlouhotrvající britský dramatický seriál je vysílaný od r. 1984 na televizní stanici ITV. Až dosud bylo natočeno celkem 25 sérií a tento projekt obdržel už dohromady šest cen, mimo jiné televizní cenu BAFTA za rok 2009 a získal 22 nominací. Název "The Bill" je přezdívka pro policejní jednotky.
Uniformovaní důstojníci a detektivové z policejní stanice Sun Hill v londýnské čtvrti Canley každý den sjednávají právo a pořádek. Ale práce policisty je mnohem víc, než jen dopadnout zločince. Musí se zabývat frustrujícími členy veřejné společnosti od drobných zlodějů k násilným překupníkům drog, ale často také musí řešit profesní a osobní problémy i mezi svými vlastními kolegy. Život není nikdy jednoduchý ani snadný pro členy týmu metropolitní policie.
Policie a někteří potápěči čistí řeku. Na dně malé zátoky je nalezeno mrtvé tělo mladé dívky. Chlapec Lee (Hans Matheson), který se potuluje kolem, se chová velmi podezřele. Policie nejprve věří, že mrtvola dívky patří policejnímu informátorovi, který se ztratil, ale pak zjistí, že to byl omyl. Lee je druhý den ráno zadržen policisty a předveden k výslechu. Policisté z výslechu zjistí, že ona mladá dívka zemřela při nešťastné nehodě, ve které byl Lee zapojený. Lee se přesto trápí a viní z toho, že nedokázal pomoci oběti…

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.