Oz

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

8.6 out of 10 based on 601 ratings Země: USA  1997 
Trvání: 56x55 min
Hodnocení: 86%

Žánr: Thriller, Drama, Krimi,

Režírujú: Steve Buscemi, Kathy Bates, Matt Dillon, Chazz Palminteri, Rob Morrow, Uli Edel, Jean de Segonzac, Nick Gomez, Roger Rees, Terry Kinney, Bob Balaban, Mary Harron, Adam Bernstein, Kenneth Fink, Alan Taylor, Barbara Kopple, Brian Cox, Keith Samples, David Von Ancken, J. Miller Tobin, Gloria Muzio, Darnell Martin, Goran Gajic, Alex Zakrzewski, John Henry Davis, Marc Klasfeld,


OBSAH

OZ je americký seriál natočený pro HBO v letech1997-2003. Děj popisuje fiktivní, maximálně zabezpečené vězení Oswald State Correctional Facility zvané OZ, především však oddělení 5 nazývané Emerald City. Zkušební oddělení vedené Timem McManusonem, který se pokouší vytvořit pro rehabilitaci vězňů humánnější prostředí.

V seriálu je hodně násilí, brutální vraždy a znásilnění, užívání narkotik, nahé scény a nadávky, což je sice každodenní vězeňská realita, ale v USA je to velice kontroverzní téma.

Charakteristickým rysem tohoto seriálu je, že kterákoliv z hlavních postav může kdykoliv zemřít. Děj krouží často okolo rivality mezi různými gangy. Především nacisty (the Aryans), Afroameričany (the Homeboys), muslimy (the Muslims), Italy (the Wiseguys) a Latinoameričany (El Norte).


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.