Enterprise


Star Trek: EnterpriseObrazok
Star Trek: Enterprise

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7 out of 10 based on 4606 ratings Země: USA  2001 
Trvání: 98x42 min
Hodnocení: 70%

Žánr: Dobrodružný, Akční, Sci-Fi,

Režírujú: Michael Dorn, LeVar Burton, Robert Duncan McNeill, Roxann Dawson, Rob Hedden, Michael Vejar, Jim Charleston, Allan Kroeker, Winrich Kolbe, Les Landau, James L. Conway, James A. Contner, David Straiton, Patrick R. Norris, Michael Grossman, David Barrett, James Whitmore Jr.,

Hudba: Brian Tyler, Kevin Kiner, Jay Chattaway, Dennis McCarthy,


OBSAH

Píše se 22. století, což je skoro sto let před tím, než James T. Kirk zaujme své místo v pionýrských dobách prozkoumávání vesmíru. Lidé ještě nemají k dispozici štíty, Federace dosud neexistuje, mezihvězdné transportéry se používají pouze pro přepravu nákladu. Za těchto podmínek se do vesmíru vydává posádka první lodi, jíž velí kapitán Jonathan Archer, prototyp kapitánů hvězdné flotily, kteří teprve přijdou; je statečný, zvídavý, dychtivý a odváží se tam, kam člověk dosud nevkročil. Na rozdíl od ostřílených důstojníků 24. století, které hned tak něco nepřekvapí, posádka ENTERPRISE dává najevo údiv, vzrušení i obavy z podivných věcí, s nimiž se setkává. Hvězdné mapy jsou prozatím většinou prázdné a oni musí prokázat, že jsou připraveni na život v hlubinách vesmíru.

3. Séria
4. Séria
Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.