Herkules

Obrazok
Herkules
Hercules: The Legendary Journeys

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4.8 out of 10 based on 9941 ratings Země: USA  / Nový Zéland  1995 
Trvání: 111x60 min
Hodnocení: 48%

Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Akční,

Režírujú: Bruce Campbell, Kevin Sorbo, Michael Lange, Doug Lefler, Rick Jacobson, Stewart Main, Timothy Bond, Harley Cokeliss, Robert Radler, Alan J. Levi, Jack Perez, T.J. Scott, James A. Contner, David Grossman, Charlie Haskell, Richard Compton, George Mendeluk, Gary Jones, Michael Hurst, Philip Sgriccia, Adam Nimoy, Bruce Seth Green, Chris Long, John T. Kretchmer, John Laing, John Cameron, Oley Sassone, James Whitmore Jr., Gus Trikonis, Mark Beesley,

Hudba: Joseph LoDuca,


OBSAH

Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit. Herkules! Herkules vládl magickou silou, jakou do té doby svět neviděl. Ta mohla být překonána pouze silou jeho srdce. Cestoval zemí všude tam, kde se objevili přisluhovači jeho všemocné nevlastní matky Héry. A kdekoliv se objevilo zlo, kdekoliv trpěli neviní, tam se objevil i... Herkules!

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.