Beverly Hills 90210

Obrazok
Beverly Hills 90210
Beverly Hills, 90210

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4.7 out of 10 based on 13195 ratings Země: USA  1990 
Trvání: 296x45 min
Hodnocení: 47%

Žánr: Drama,

Režírujú: Jason Priestley, Ian Ziering, Luke Perry, Tori Spelling, Michael Lange, David Carson, James Eckhouse, Brian Austin Green, Allan Kroeker, Jennie Garth, James Fargo, David Semel, Tim Hunter, Bethany Rooney, Gabrielle Beaumont, Paul Schneider, Gilbert M. Shilton, Jack Bender, Christian I. Nyby II, Artie Mandelberg, Richard Lang, Bobby Roth, Michael Toshiyuki Uno, Daniel Attias, Les Landau, Harvey Frost, Scott Paulin, Bill D'Elia, Christopher Hibler, John McPherson, Charles Correll, Michael Ray Rhodes, Burt Brinckerhoff, Georg Fenady, Graeme Lynch, Michael Katleman, Allison Liddi, Darren Star, Paul Lazarus, James Whitmore Jr., James Darren, Gwen Arner,

Hudba: Jay Gruska,


OBSAH

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní... Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.