Smallville

Obrazok
Smallville
Smallville

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5 out of 10 based on 12966 ratings Země: USA  / Kanada  2001 
Trvání: 217x42 min
Hodnocení: 50%

Žánr: Drama, Sci-Fi, Dobrodružný,

Režírujú: Steve Miner, David Nutter, Rick Rosenthal, Paul Shapiro, David Carson, James Frawley, D.J. Caruso, Greg Beeman, Christina Milian, Michael W. Watkins, Charles Beeson, Terrence O'Hara, James L. Conway, Robert Singer, James A. Contner, John Schneider, Craig Zisk, Tom Welling, William Gereghty, Allison Mack, Michael Katleman, Mike Rohl, James Marshall, David Barrett, Philip Sgriccia, Chris Long, Jeff Woolnough, Whitney Ransick, Thomas J. Wright, Wayne Rose, Steven S. DeKnight, Kevin Fair,

Hudba: Mark Snow,


OBSAH

Jednoho dne postihne zapadlé městečko Smallville neštěstí, déšť meteoritů změní život spoustě lidí. Syn bohatého a bezohledného Lionella Luthora, Lex, je ozářen a přijde o vlasy, malá Lana Langová ztratí oba rodiče a bezdětní a po dítěti marně toužící manželé Kentovi naleznou uprostřed kukuřičného pole malého chlapečka. Adoptují ho, přičemž už tuší, že malý Clark nepochází z této planety. Střihem se dostáváme o 12 let později, kde dospívající Clark překvapuje své okolí i sám sebe svými neobvyklými schopnostmi - svou rychlostí a silou. Začíná si uvědomovat, že je jiný, a rodiče mu odhalí tajemství jeho příchodu. Při autonehodě se seznámí s Lexem Luthorem, zachrání mu život a mezi oběma muži vzniká přátelství. Mezitím se v místní nemocnici probouzí z komatu Jeremy, hoch, který byl rovněž postižen ozářením v kukuřičném poli, když jej předtím jeho spolužáci připoutali ke kůlu jako tzv. strašáka roku. Mstí se svým bývalým kamarádům, dostává je do komatu elektrickými výboji. Jeho běsnění dokáže zastavit jen superman Kent Clark.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.